Architektura

Blog internetowy!

Facebook
RSS

Sale weselne w Hotelu Witek

Comments Off on Sale weselne w Hotelu Witek
Dec - 15 - 2018
admin
Sale weselne w Hotelu Witek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bankiet ślubny to ważne wydarzenie, które powinno pozostawić po sobie tylko dobre uczucia. Należy je zorganizować w ciekawym miejscu, w którym można dobrze się bawić. Sala powinna być optymalna jeśli chodzi o wielkość, mieć miejsce na ustawienie stołów a także na hulanki przy muzyce. Na pewno jakość miejsca jest ważna. Udekorowanie sali powinno być starannie zaplanowane, oświetlenie delikatne, ale nie za ciemne. Wielu zaproszonych uszanuje ładne motywy kwiatowe. W pobliżu sali weselnej musi być parking, na którym można zaparkować auto. Sala mogłaby mieć jeszcze jedno pomieszczenie, w którym można zmienić okrycie, pozostawić rzeczy, zrelaksować się przez chwilę. Nie wolno rezerwować za małej sali, w związku z tym, że zabawa nie będzie udana, a przyjęcie weselne to zasadniczo taniec i muzyk. Jeśli muzyka jest na żywo to zdecydowanie należy wydzielić miejsce dla zespołu muzycznego. W tym miejscu należałoby zorganizować dostęp do wody, ponieważ artystom czasami robi się sucho w gardle i potrzebują uzupełnić płyny.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie może być duszna. Najkorzystniejsza jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji nie zamontowano to należy zapewnić możliwość otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala odpowiednio przewietrzona to miejsce doskonałe, umożliwiające zabawę. Gdy jest niewystarczająca ilość tlenu to ludzie niemiłosiernie się pocą, za szybko męczą i nie są w nastroju, aby się bawić. Podłoga nie może być zbyt śliska, po to aby goście nie tracili równowagi. W sali należy także ułożyć ładne dodatki – tak jak nadmienialiśmy powyżej – jednak nie zbytnio męczące – na przykład bukiety lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych roślin jest duszący a także może uczulać. Nie spisze się wcale, będzie raczej powodował, że zaproszeni w krótkim czasie poczują się sfrustrowani.

Umiejscowienie sali

Lokalizacja sali jest istotna – w przypadku gdy dookoła budynku z salą weselną jest park lub przestronny ogród to goście mają możliwość wyjść, pospacerować, bez spięcia porozmawiać ze znajomymi. Jeżeli lokal zlokalizowany jest przy hałaśliwej ulicy to zaproszeni nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie wolno palić. W obiekcie weselnym muszą znajdować się łazienki i to więcej niż dwie. Zabawy weselne bywają spore – na 50, 100 lub 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi mieć właściwą infrastrukturę i zaplecze, w którym powstają potrawy lub są podgrzewane wcześniej zrobione potrawy. To zaplecze musi być należycie wietrzone, żeby klimaty z kuchni nie wchodziły na salę weselną. Przydałaby się także szatnia, gdzie można pozostawić rzeczy gości weselnych. Przydadzą się opakowania jednorazowe, po to aby można dać gościom na później jedzenie, które pozostaje po weselu.
Zatem właściwe rozplanowanie jest bardzo ważne. Objętość sali, jej wystrój oraz położenie mają zasadnicze znaczenie dla sukcesu projektu o nazwie wesele.
źródło: Sale weselne w Hotelu Witek

Comments are closed.

Przeprowadzki Warsza

Branża budowlana w Polsce rozwija się coraz to prędzej. Z ...

Liszaj twardzinowy l

Czy nie jest przypadkowo tak, że dokuczliwości te za jakiś ...

Concrete in a roll

Wszechstronny produkt wyznaczony do ustabilizowania nawierzchniSystem Tiltex to wielofunkcyjny produkt ...

Okna świdnica

Jakiekolwiek pomieszczenie powinno posiadać otwór bądź otwory, przez jakie mogłoby ...